Paxi lampa sufitowa 4xG9 czarna/grafitowy K-5465
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanymi grafitowymi kloszami w kształcie kuli. Ramiona z czterema kloszami rozmieszczonymi symetrycznie – zapewnia równomierne doświetlenie przestrzeni, eliminując problem niedoświetlonych kątów. Czarna, matowa oprawa oraz grafitowe, szklane klosze w kształcie kul idealnie wpisują się w popularne aranżacje w stylu loftowym i nowoczesnym, jednocześnie nadając pomieszczeniom unikalnego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 82 cm x 19 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 2) |


by 