Peacock lampa wisząca 14-punktowa chrom 86012-14CC
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 14 punktowa z kloszem wykonanym ze szlifowanych kryształków. Elementy metalowe wykończono w chromie. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Bez względu na to, gdzie jest zawieszony, żyrandol Peacock stworzy oszałamiający centralny element.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 14-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 33 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 37 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 64 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 5,94 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | stal, szklane kryształki |


by 