Pearl lampa wisząca 1xG9 czarna transparentny TK10835
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z kloszem ze szkła w kolorze transparentnym. Jej elegancki, szklany klosz kontrastuje z czarną metalową konstrukcją, tworząc wyrafinowany i nowoczesny wygląd. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,35 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 