Pearls lampa sufitowa 3xG9 chrom 225303-06
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z kloszem utworzonym z cienkich drucików przyozdobionych szklanymi kryształkami. Elementy metalowe wykończone w chromie. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 33 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 