Peka lampa sufitowa 6xE27 biała K-4040
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 6 punktowa w całości wykonana z metalu w kolorze białym. Lampa idealnie wkomponuje się nowoczesne i industrialne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 83 cm x 30 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 3) |


by 