Piatto lampa sufitowa 1xE27 czarna 108540
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym matowym. Idealnie wkomponuje się do loftowych i industrialnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 9,2 cm |
| Waga | 0,56 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 