Pierre lampa sufitowa (spot) 3xGU10 czarna/jasne drewno R81983032
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy drewniane wykończone w kolorze jasnego drewna, elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9,6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 