Pine H198 lampa stojąca ogrodowa 3-punktowa czarna 7196603012
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa stojąca ogrodowa 3 punktowa ze szklanymi przezroczystymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Idealna do oświetlenia podjazdu lub ścieżek w ogrodzie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 42 cm x 42 cm |
| Wysokość | 198,6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 