Pixi lampa sufitowa 1xG9 różowa 10228
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze różowym. Możliwość montażu jako kinkietów lub lamp ściennych sprawia, że rodzina lamp PIXI jest bardzo wszechstronna i można ją dopasować do różnorodnych pomieszczeń.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 15,5cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 0,65 kg |
| Kolor konstrukcji | różowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 