Prato lampa sufitowa 5xG9 czarna transparentny 2046
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 14W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 66 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Waga | 2,14 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 2) |


by 