Prato lampka biurkowa 1xE27 biała TB-37643-BG
towar niedostępny
Opis
Lampka biurkowa w kolorze białym z regulacją położenia źródła światła. Ramie w kolorze czarnym. Włącznik znajduje się na lampce.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 14 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 