Puma LED lampa wisząca 4-punktowa czarna P0404
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4-punktowa z metalowym kloszem i wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4 x 7W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1680 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 82 cm |
| Wysokość | 74 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7 cm - 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny, złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, akryl |


by 