Puma lampa wisząca 6-punktowa czarna P0409
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6-punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 95 cm x 5,5 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny, złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 