Punch lampa stołowa 1-punktowa złota/czarna R50811032
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z metalowym czarnym (od spodu złotym) kloszem. Podstawa lampy wykonana z metalowej siatki w kolorze złotym. Przełącznik kablowy w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Waga | 0,83 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 