Pure Moon lampa wisząca 2xLED 16W brązowa 2191-97
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca LED PURE Moon łączy ponadczasową elegancję z nowoczesną technologią. Brązowa lampa wisząca w połączeniu z przydymionym szkłem szybko stanie się ozdobą Twojego salonu. Wysokiej jakości szkło i staranne wykonanie podkreślają ekskluzywność tej lampy i gwarantują jej długą żywotność. Funkcja Comfort-Lift umożliwia łatwą regulację wysokości. System regulacji wysokości pozwala szybko i łatwo dopasować wysokość lampy do Twojego wnętrza. Niezależnie od tego, czy nad stołem jadalnym, w kuchni, czy w salonie, PURE Moon można ustawić indywidualnie, oferując maksymalną elastyczność w każdej sytuacji. Lampę można ściemniać za pomocą oddzielnego ściemniacza elektronicznego, co pozwala precyzyjnie dostosować jasność do Twoich upodobań.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 1826 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 32 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 