Pure Vitrum kinkiet 1xLED 11W metaliczny brąz 6082-34
towar niedostępny
Opis
Oświetlenie PURE Vitrums to stylowe rozwiązanie do wyrafinowanych wnętrz! PURE Vitrum zachwyca eleganckim wzornictwem w ciemnym metalicznym brązie i błyszczącym kloszem z opalowego szkła. Dzięki temperaturze barwowej 2700 K, PURE Vitrum emituje ciepłe, białe światło, które tworzy przytulną i zachęcającą atmosferę. Dzięki możliwości ściemniania za pomocą oddzielnego ściemniacza elektronicznego możesz idealnie dostosować jasność do swoich potrzeb i preferencji. Od miękkiego, przytłumionego światła po jasne, wyraźne oświetlenie – PURE Vitrum oferuje pełną elastyczność w każdej sytuacji. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, PURE Vitrum zachwyca nie tylko wyglądem, ale także trwałością i solidnością. Dzięki 10-letniej gwarancji producenta możesz być pewien, że lampa będzie Ci służyć niezawodnie przez wiele lat.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 660 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 22 cm |
| Wysokość | 8,2 cm |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 