Quadratus LED kinkiet 3-punktowy czarny AZ2994
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 3 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Klosze w kształcie trzech połączonych prostokątów. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość podłączenia pod ściemniacz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 80W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 4800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 101 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 