Querisa lampa wisząca 3xE27 złota LE45216
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami. To elegancka i nowoczesna oprawa złożona z trzech efektownych szklanych kloszy w subtelnym szarym odcieniu, zawieszonych na przewodach o zróżnicowanej długości. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 36 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 32,2 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony szary |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 