Querisa lampa wisząca 4xE27 złota LE45217
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami. Cztery efektowne, szklane klosze w delikatnym odcieniu szarości zawieszone są na metalowej, złoto-czarnej konstrukcji, tworząc harmonijną i stylową całość. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 107 cm x 14 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 32,2 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty + czarny |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony szary |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 