Quincy lampa wisząca 1xE27 czarna P01811BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca QUINCY to ukłon w stronę miłośników kontrastu i stylu industrialnego w eleganckim wydaniu. Matowa czerń nadaje klasycznej bryle nowoczesnego, graficznego charakteru, stanowiąc mocny punkt w aranżacji. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach (zwłaszcza w rzędzie nad wyspą), nad drewnianym stołem w jadalni lub w pokojach młodzieżowych i gabinetach. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 232,5 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 11,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 32,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 