Raddi lampa wisząca 8-punktowa czarna PNS-5510-8-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Idealnie będzie pasowała do nowoczesnego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 105 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 