Rea lampa wisząca 1xE14 złota/biała K-5420
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym białym kloszem w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Stosować żarówki świecowe (maksymalna wysokość 10,5cm).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 14 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 