Resort Left kinkiet LED 10W+3W 4000K czarny ML1570
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Kinkiet posiada reflektorek z możliwością regulowania położenia źródła światła. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Zbudowany włącznik.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W + 3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1040 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 33 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 