Rif D15 lampa wisząca 1-punktowa czarna 30897/biała 30903
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Lampa wykończona w kolorze czarnym lub białym (do wyboru nad ceną produktu). Wysokość lampy regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 0,75 kg |
| Kolor konstrukcji | # różne kolory (wybór na stronie produktu) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 