Rif lampka stołowa 1-punktowa czarna 50065/biała 50064
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Lampka wykończona w kolorze czarnym lub białym (do wyboru nad ceną produktu).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 18 cm x 25 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Kolor konstrukcji | # różne kolory (wybór na stronie produktu) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 