Rilta D23 plafon LED 18W CCT IP65 czarny PLF-73527-S-BK
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Podstawa wykończona w kolorze czarnym. Plafon posiada podwyższoną klasę szczelności IP65 z przeznaczeniem do łazienki. Możliwość zmiany barwy światła w lampie 2800K/4000K/6000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źrodło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 160 ° |
| Strumień świetlny | 2360 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 23 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo stuczne |


by 