Rim D80 LED kinkiet 1-punktowy czarny MOD058WL-L50B3K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym. Oprawa wykonana w formie metalowego pierścienia. Efekt oświetlenia odbitego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 51W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 5 cm |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 80 cm |
| Waga | 3,82 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 