Ring Timber S 1xLED/7W/3000K ciemne drewno 11288
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED wykonany ze sklejki w kolorze ciemnego drewna. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 60 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 3,5 cm |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + ciemne drewno |
| Osłona źródła światła | drewno |
| Materiał | metal, sklejka |


by 