Ring lampa sufitowa (spot) 6-punktowa czarna SL.0334
towar niedostępny
Opis
Listwa spot 6 płomienna z możliwością regulacji położenia źródeł światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 118 cm x 6 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (4 + 2) |


by 