Ring lampka biurkowa czarna SL.1091
towar niedostępny
Opis
Lampka biurkowa 1 punktowa z możliwość regulowania położenia źródła światła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Włącznik w podstawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 19,5 cm x 14,5 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 