Riva 5 lampa wisząca 5-punktowa złota MSE010100396
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa wykonana ze stali w kolorze złotym. Klosze zamontowano w dwóch przeciwnych kierunkach, dla zwiększenia efektu wizualnego. Riva to lampa, która z powodzeniem ozdobi zarówno wnętrza klasyczne, jak i nowoczesne. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 104 cm |
| Wysokość | 141 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 