Riva kinkiet 1-punktowy złoty MSE010100394
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze źródłem światła skierowanym w dół. Riva to lampa, która z powodzeniem ozdobi zarówno wnętrza klasyczne, jak i nowoczesne. Całość wykonano ze stali w eleganckiej złotej kolorystyce.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 21 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 