Rola LED plafon elewacyjny 1-punktowy czarny 6382201012
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon elewacyjny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Elegancka dekoracja ścienna i sufitowa, która oświetli przestrzeń na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 115 stopni |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 18,3 cm |
| Wysokość | 4,8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 