Roma kinkiet 4-punktowy W04694NI
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 4-punktowy z ramą na bazie półokręgu, przypominająca srebrną bransoletę, obwieszona setkami drobnych, subtelnych łańcuszków, co nadaje jej lekkości. Bardzo ciekawy sposób ich upięcia tworzy niezwykle atrakcyjną formę.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 34 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Wysokość | 148 cm |
| Kolor konstrukcji | polerowany nikiel |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 