Roma lampa sufitowa 6xE14 mokka/biały 1635/6
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze beżowym. Oryginalna konstrukcja przykuwa uwagę i prezentuję się bardzo stylowo.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 72 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | fi 14 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | mokka |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 