Rotonda lampa sufitowa zewnętrzna z czujnikiem ruchu 2xE27 biała
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa elewacyjna 2 punktowa osłonięta białym tworzywem sztucznym. Idealna do oświetlenia tarasów, balkonów i elewacji budynków. Korpus lampy wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Oprawa posiada wbudowany czujnik ruchu PIR.
- wykrywanie ruchu: 2,5 - 10 m,
- regulowany czas świecenia: 5 - 30 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: 2-50 lux.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 18 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 29,5 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość motażu na ścianie i/lub suficie |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 