Sandro PL Cromo 50 plafon 4xE27 chrom OR85808
towar niedostępny
Opis
Plafon 4 punktowy z materiałowym abażurem od spodu przysłoniętym taflą szkła. Elementy metalowe wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | kremowy + biały |
| Osłona źródła światła | tkanina + szkło |
| Materiał | metal, szkło, tkanina |


by 