Sane D60 LED oprawa schodowa do zabudowy 1-punktowa nikiel AZ2771
towar niedostępny
Opis
Oprawa schodowa do zabudowy z wbudowanym źródłem światła LED przysłonięte matowym akrylem. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze nikiel satyna. Może być montowana pojedynczo albo w zestawach, tworząc większe instalacje świetlne. Pojawia się na przykład jako doświetlenie poszczególnych stopni schodów, w korytarzach, ale także w salonach i sypialniach, w których gwarantuje bezpieczne i swobodne przemieszczanie się bez obaw o upadek.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 7 cm x 7 cm |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 