Santi kinkiet (spot) 1xG9 czarny/złoty ML1014
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z możliwością regulowania położenia źródła światła. Oprawa wykończona w kolorze czarno-złotym. Kinkiet posiada włącznik.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 4 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 7 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 