Sardo lampa sufitowa (spot) 2-punktowa srebrna/dymiona SPL-5581-2-SC-SG
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze dymionym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze srebrnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 28 cm x 20 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | srebrny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 