Sardo lampa sufitowa (spot) 4-punktowa czarna/dymiona SPL-5581-4-BK-SG
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze dymionym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 62 cm x 20 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 