Selaro LED kinkiet zewnętrzny elewacyjny 1-punktowy antracyt DL242226660
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykonane z odlewu aluminiowego w kolorze antracytu. Światło tej lampy emitowane jest w górę i dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 23,2 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13,5 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 0,89 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 