Selaro LED kinkiet zewnętrzny elewacyjny 1-punktowy z czujnikiem ruchu i zmierzchu antracyt DL242226669
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem oraz z czujnikiem ruchu. Elementy metalowe lampy wykonane z odlewu aluminiowego w kolorze antracytu. Światło tej lampy emitowane jest w górę i dół.
- wykrywanie ruchu: 3 lub 6 m. w poziomie, max. 2,5 m. w pionie,
- regulowany czas świecenia: 5 s, 30 s., 1,3,5,8 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: cała doba lub tylko noc.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 23,2 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13,5 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 0,89 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 