Sella lampa wisząca LED 25W CCT biała 6222-0106
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. SELLA to nowoczesna i elegancka lampa wisząca w kolorze białym, ryflowana, która dodaje niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu. Możesz ją zawiesić w salonie, sypialni, biurze lub nawet w kuchni, aby dodać nieco elegancji i stylu. Wyposażona w innowacyjny przełącznik barwy światła CCT dzięki któremu z łatwością możesz ustawić barwę światła ciepłą lub zimną, bez konieczności demontowania lampy. Lampa została także wyposażona w trzystopniowy ściemniacz typu 'klik" umożliwiający wybór natężenia tradycyjnym włącznikiem. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 25W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 45 cm |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 