Sella plafon LED 25W CCT antracyt 9222-0150
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED. SELLA to nowoczesny i elegancki plafon, zewnętrznie ryflowany, który dodaje niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu. Jest dostępna w kolorze antracytowym, który doskonale wpasuje się w każdą aranżację wnętrza. Kolor antracytowy sprawia, że lampa wygląda bardzo nowocześnie i minimalistycznie. Wyposażona w innowacyjny przełącznik barwy światła CCT dzięki któremu z łatwością możesz ustawić barwę światła ciepłą lub zimną, bez konieczności demontowania lampy. Lampa została także wyposażona w trzystopniowy ściemniacz typu 'klik" umożliwiający wybór natężenia tradycyjnym włącznikiem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 25W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | antracyt |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 