Sentino lampa sufitowa 3xG9 czarna/pomarańczowa 10125/30/53
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze pomarańczowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Okrągły kształt, wykonany z błyszczącego szkła powlekanego, rzuca bardzo miękkie światło, które wypełnia cały pokój ciepłym blaskiem. Idealna do salonu, kuchni, sypialni lub przedpokoju.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga | 1,36 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | pomarańczowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 