Serafino D82 lampa sufitowa 7xLED 43W złota czarna AZ5833
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 7 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze złotym szczotkowanym i czarnym matowym. Dzięki nowoczesnemu designowi i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, ta lampa sufitowa stanie się nie tylko źródłem światła, ale również stylowym akcentem w każdym wnętrzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 43W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja za pomocą włącznika światła |
| Strumień świetlny | 3440 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 82 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | złoty szczotkowany + czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, silikon |


by 