Serpiente LED lampa wisząca 1-punktowa złota MSE010100236
towar niedostępny
Opis
Lampa ze świetlnym białym ledem, w materiałowym oplocie o długości 200 cm. Główny element w kształcie okręgu. Kolor lampy to matowe złoto. Wysokość można regulować.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35 W |
| Strumień świetlny | 2800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 65 cm |
| Wysokość | 245 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 3,5 cm |
| Waga | 3,92 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty/mosiężny |
| Kolor klosza / abażura | złoty + biały |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 