Serpiente lampa wisząca 1xLED/35W czarna MSE1501100395
towar niedostępny
Opis
Lampa ze świetlnym białym ledem, w materiałowym oplocie o długości 200 cm. Główny element w kształcie okręgu. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Wysokość można regulować.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 65 cm |
| Wysokość | 245 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 3,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Waga | 3,92 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 