Set lampa sufitowa 1-punktowa kierunkowa czarna/złota 8901
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z możliwością regulacji kierunku światła. W całości wykończona w kolorze czarno-złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W (tylko żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 